Apie mus

Įmonė Logintras UAB įkurta 2012m. žmonių turinčių didelę patirtį įvairiose transporto ir logistikos srityse –  kurjerių, oro transporto, ekspedicijos kelių ir  jūrų transporte.  Visada ieškojome įdomių logistinių sprendimų kurie leistų atlikti gerą paslaugą mūsų klientams, bei prisidėtų prie mus supančios aplinkos gerinimo. Todėl dabartinė Logintras UAB specializacija yra tarptautinis krovinių gabenimas konteinerių ir multimodaliniu transportu Europoje.

Krovinius gabename 45 pėdų konteineriais, pagrindinės mūsų šalys – Airija, Anglija, Škotija, Olandija, Belgija, Portugalija ir Ispanija

Didžiausias mūsų siekis suteikti mūsų klientams patikimą ir gerą transporto paslaugą, todėl visada su didele atsakomybe atliekame mums klientų patikėtas transporto užduotis. Logintras UAB veiklos atsakomybė yra apdrausta CNA Insurance Company Limited, dėl ko mūsų klientai gali būti užtikinti, jog jų kroviniais yra pasirūpinta.

Mūsų tiekėjai ir partneriai gali jaustis saugūs dirbdami su mumis kadangi visos Logintras UAB pajamos yra apdraustos pasaulinėje draudimo bendrovėje COFACE.